Yıldızname Nedir ?

Yıldızname Nedir ?

YILDIZNAME NEDIR.?
Asla bir falla karıştırılmamalıdır. Faldan çok daha kesin ve realist bilgiler elde edilir. Maalesef yıldızname bakıyorum demekle yıldızname bakılamaz. Herkes ben yıldızname bakıyorum diyebilir ama uğraş ve emek gerektiren iştir. Ciddiye alınarak bakılmalıdır. Önemli bir iştir fal gibi eğlence amaçlı değildir. Kişi için önemli olan ya da olabilecek şeyler hayati değer taşıyan olaylar yıldıznamede ortaya çıkarılır ve çözümü için uğraşılır. Medyum adnan akgül hoca havas ilmi eğitimi alarak Yıldızname bakımında öngörüsü ve tahmini 100/98 dir.

Özellikle de Osmanlı döneminde oldukça yaygındır. En parlak dönemini Osmanlı döneminde geçirmiştir yani kökeni eskilere dayanır. İslam felsefesinde de canlılık göstermiştir. Günümüzde de değeri büyüktür. Mühim olan gerçek yıldızname bakıcısını bulmaktır.

Günümüzde faldan pek ayırt edilemese de faldan ayrılan başka bir özelliği de araçsız bakılabilmesidir. Herhangi bir fal kartı kahve su vb. şeylere ihtiyaç duyulmaz.bu sebeple uzaktan da bakılır.

Hastalıkların çözüm yöntemlerinin bulunması yıldız name ile mümkündür. Ancak yanlış anlaşılmasın yıldız name tedavi yöntemi değildir. Sadece çözüm yöntemi bulunması için araçtır. Bu hastalık tıbbi ve ruhsal olabilir. Ruhsal hastalıktan kasıt nazar cin çarpması kısmet kapalılığı büyüye uğrama Yıldız name bu tür konularda yol gösterici olabilir. Ücretsiz Yıldız Namesine baktırmak isteyenler Medyum adnan akgül Hoca ile iletişime geçsin

DİĞER BLOG / DUYURU