Yumurta Büyüsü

Ad Details

  • Listed: 25 Temmuz 2021 02:41
  • Expires: 24 days, 19 hours

Description

Yumurta Büyüleri Nelerdir?
Bu sorunun cevabı aslında adından da anlaşılacağı gibi hiçbir karışıklığa mahal vermeyecek şekilde bellidir. Yumurta büyüsü bir adet yumurta ve özellikle saman kağıdı tercih edilerek yapılan, bir takım özel kelimeler ile cin taifesinden yardım talep edilerek kalben de işlemin olması için niyet edilen, özel tılsımlı sözlerin seslice okunmasıyla birlikte kendine has özelliği dolayısıyla kırık yumurta büyüsü için ayin yapılan ve çokça da tercih edilen bir işlemdir.
 
Yumurta büyüsü kolaylığıyla ün saldığı için insanların büyük yanılgılara düşmesine sebep olmuştur. İnsanlar bu ucuz malzemeleri toplayarak evlerinde yapmaya çalışmışlar ve sonuç çoğunlukla ya hüsran ya da dehşet olmuştur. Çünkü bu işlem yapılırken cinlerin kendi arzu ve istekleri doğrultusunda yardımları beklenir. Bu beklenti ise eğer yumurta büyüsünü yapan ehil bir medyum değilse cinler tarafından pek de hoş karşılanmaz hatta genel olarak tenezzül edip gelmezler.
 
Yumurta büyüsü bilindiği gibi bir çeşit aşk büyüsüdür. Ancak farklı tılsımlı sözler ile farklı amaçlara da hizmet edebilmektedir. Bunlardan en önemlisi ise aşk büyüsünün zıddı gibi görünen yumurta ile ayırma büyüsüdür. Çoğunlukla karı kocalar tarafında ve sevgiliyken bazı sebeplerden dolayı ayrılanlar tarafından kavuşmak için yapılması istenmektedir. İşlemin sıhhati ve insanların güvenliği açısından Medyum Okşan hocamızdan yardım talep edilmesini öngörmekteyiz.
Listing ID: 68660fca501619e4

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply