Kısmet Açma Büyüsü

Ad Details

  • Listed: 25 Temmuz 2021 02:35
  • Expires: 24 days, 20 hours

Description

Kısmet açma çalışmalarını metehan Hoca olarak iki ayrı şekilde yapmaktayım. Bunların birincisi aşk hayatı ve sosyal hayat konusundaki kısmet açma çalışması, ikincisi ise iş alanındaki kısmet açma çalışmasıdır. Kısmetiniz kapalıysa, uzun zamandan beri aradığınız aşkı bulamıyorsanız, çevrenizdeki insanlarca yok sayılıyor, önemsenmiyor, sevgi ve saygı gösterilmiyor, hak ettiğiniz yerde olmadığınızı düşünüyorsanız ve sosyal çevrenizin genişleyip bu kişiler tarafından çekici, şirin ve güzel olarak görülmek, benimsenmek, sevilmek istiyorsanız, taliplerinizin artmasını istiyorsanız, evlenmek istiyorsanız aşk ve sosyal hayat alanındaki kısmet açma çalışması size uygundur.

İş hayatı için yapılan kısmet açma çalışmasında ise işleri giderek kötüye giden, işinde aradığı mutlululuğu bulamayan, sektör değiştirmek isteyen, iş arayan ancak bulamayan ya da var olan işinde daha da yükselmek, işlerini artırmak, daha fazla para kazanmak, başarılı olmayı isteyen kişilere yardımcı olunur. Genel olarak iş hayatı düzene girer, iyiye gider ve bunun dönüşü olarak kişi daha son derece başarılı olarak daha çok para kazanır.

Bu çalışmalar asla büyü değildir. Havas ilmi ve ilm-i ledün doğrultusunda dine uygun, vefk biçiminde hazırlanarak size gönderilir. Vefk bir nevi muskadır. Bunu üzerinizde taşımanız yeterlidir, okumalar ve diğer işlemler tarafımdan yapılır. Bir kişi üstünde aynı anda iki vefk taşıyabilir. O yüzden aynı anda hem aşk, hem iş hayatınızda kısmetinizin açılmasını istiyorsanız ve genel bir kısmet açma çalışması istiyorsanız ikili bir vefk de hazırlanabilir. Yaptığım bütün çalışmalarda gizlilik esastır. Benimle paylaşacağınız bilgiler kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

***

Listing ID: 71260fca3957d382

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply